Язиката Хвеська

Це шедевр серед українських народних казок, який крізь століття несе повчальну історію однієї дуже балакучої жіночки. Хвеська так активно чесала язика, що її власний чоловік втратив будь-яку надію зберегти хоч якусь родинну таємницю. А тут з’явився іще один привід берегти – чоловік знайшов скарб! І з цієї миті в усій красі розквітають гумор та дотепність, які притаманні нашому фольклору споконвіків. 

Багато хто знає, чим закінчиться ця смішнюща історія. Проте варто побачити, яким чудовим чином вирішено постановку в Малому театрі. До уваги маленьких глядачів та їх батьків режисер пропонує театр тіней, залучення дітлахів до дійства, спільне випікання смаколиків з подальшим їх поїданням та надзвичайно гарну і милу атмосферу.

Виставу розраховано на аудиторію з 20-ти малюків та їхніх батьків, при цьому дорослі спостерігатимуть за дійством безкоштовно.

Режисер – Богдан Поліщук

Художник з освітлення – Сергій Огрудницький

Актори: Дмитро Базай,Марія Моторна, Марія Чуприненко.

Прем’єра – 9 листопада 2019 року

1 коментар до “Язиката Хвеська”

  1. Вистава дуже цікава та неймовірна, це навіть не так вистава, як розповіді казки сивим дідом на кухні для своїх старших внучок та усіх дітлахів навколо. Батьки сидять позаду на стільчиках в залі, а діти серед акторів на рівній сцені, серед подушок, покривал, дуже проста та невимушена атмосфера. В цей час між розповідями діда, діти разом із акторами замішують тісто, потім розказують, кладуть начинку і ліплять вареники, а потім їх смакують. А в проміжках їм розповідають і показують казку і актори, і є навіть театр візерунків, гарне освітлення. Ну, а вкінці вичиави, всі дорослі і собі захотіли поїхати і кафе кудись на вареники. Так все було чарівно передано, звичайна справа стала чарівною, доброю, цікавою, повчальною і важливою, що у наш час рідкість, цінність – простих речей переданих з любов’ю, це відчувалося всім. Буде цікаво дітям від 2+ і дорослим -100+ Білет коштує 300 грн на дитину, дорослі, як супроводжуючі ідуть безкоштовно, чи їх буде 1-2-3 неважливо, тому можна приходити всією сім’єю;-) раджу всім разом, не пожалкуєте. При нас люди приходили сюди на виставу саме за порадою знайомих і залишилися дуже задоволені. Бо справді відчуття казки та щирих емоцій радості!) Відмітила для себе, що є досить цікаві вистави для підлітків та дорослих, класичні і сучасні, новорічні, на замітку всім також. Є можливість розрахунку карткою та можна придбати завчасно електронний квиток. Було цікаво, ще й в холлі змогла пограти на піаніно та поспівати 😉 100% раджу, точно не пожалкуєте. Ще така ж є схожа різдвяна казка по тематиці із дійством, випічки пирога. Такі відгуки пишу нечасто бо дуже вибірково ставлюся, як до кіно так і до театру.””В буфеті дуже простий вибір чай та кава, печиво, нічого особливого. Будівля досить стара, одноповерхова, що стосується самого театру. Посадкових місць 50, зала невеличка. Звичайно хол потребує ремонту, в залі досить тепло, на коридорі свіжіше, гардероб при вході там прохолодно біля сходів. Від метро хв. 10 іти, другий квартал за будинком актора. В туалеті холодна вода, що досить неприємно в холодну пору року, хочеться потім зігріти собі руки, а дитині буде дуже неприємно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *