
Трагікомедія / 1 год. 30 хв. / 14+
Володимир, розмінявши шостий десяток років, так і не взнав коханки іншої, ніж наука. Не мав співжительки іншої, ніж його мати – вічного та невмирущого творця його дивного затворницького життя. Його матері – Зої – вже сто років. А, може, й більше. А, може, вона була завжди і завжди буде, з її небажанням ділити з кимось сина, з її любов’ю до нього, токсичною та руйнівною. Зоя знає: на селі, коли наставав час вмирати, діставали труну з горища й вкладалися в неї, а, якщо не вмирали, йшли гусей пасти. Але чомусь, ані вона, ані її син не помічають, що вляглися в ту труну, навіть не почавши жити, й вже який рік пасуть тих гусей… Але, може, молода й занадто жива дівчина Женя, яка опиняється в їхньому домі, зможе оживити горе-пастухів?
Вистава Малого театру «Мать його» за п’єсою Світлани Баженової «Як Зоя гусей годувала» – не спроба знайти винних, злодіїв, які крадуть один в одного щастя. Це драматична оповідь про таку різну любов: наївну, дивакувату, садистську, хворобливу, швидкоплинну та вічну.
Автор п’єси «Як Зоя гусей годувала» Світлана Баженова
Режисер – Вікторія Шевченко
Ролі та а ктори:
Володимир – Юрій Кулініч, Кирило Прокопчук
Зоя – Христина Дейлик, Марта Коссаковска
Женя – Єлизавета Бакуліна
Плоцький – Юрій Шульган, Данііл Мірешкін
Прем`єра – 29 грудня 2017 року
Была на спектакле на неделе открытых дверей. Хочу сказать большое искреннее Спасибо! Спасибо за погружение, за сопереживание, за отклик во мне на все происходящее. Сейчас часто в больших театрах спектакли оставляют абсолютно равнодушными, несмотря на красивую картинку, у вас совсем-совсем не так. Актеры отлично передали персонажей, пьеса наталкивает на много размышлений…
Единственно что – хочется попросить доработать технические моменты, пролетевший над левым ухом кусок тарелки – это не есть хорошо:)
Пришли на спектакль “Мать его” с друзьями в день когда праздновали мой день рождения. Ни разу не пожалела об этой затее. Спектакль действительно хорош, и актёры играли очень здорово. А концовка настолько сильная, что выходишь потом из зала в лёгком таком задумчивом ступоре. Мы остались под впечатлением) Спасибо!
Чудова вистава. Дивилася зі своєю сім’єю з великим захопленням. Раджу усім.