Мать його

Photo by Oleksii Tovpyha

 
Трагікомедія / 1 год. 30 хв. / 14+

 

Володимир, розмінявши шостий десяток років, так і не взнав коханки іншої, ніж наука. Не мав співжительки іншої, ніж його мати – вічного та невмирущого творця його дивного затворницького життя. Його матері – Зої – вже сто років. А, може, й більше. А, може, вона була завжди і завжди буде, з її небажанням ділити з кимось сина, з її любов’ю до нього, токсичною та руйнівною. Зоя знає: на селі, коли наставав час вмирати, діставали труну з горища й вкладалися в неї, а, якщо не вмирали, йшли гусей пасти. Але чомусь, ані вона, ані її син не помічають, що вляглися в ту труну, навіть не почавши жити, й вже який рік пасуть тих гусей… Але, може, молода й занадто жива дівчина Женя, яка опиняється в їхньому домі, зможе оживити горе-пастухів?

Вистава Малого театру «Мать його» за п’єсою Світлани Баженової «Як Зоя гусей годувала» – не спроба знайти винних, злодіїв, які крадуть один в одного щастя. Це драматична оповідь про таку різну любов: наївну, дивакувату, садистську, хворобливу, швидкоплинну та вічну.

Автор п’єси «Як Зоя гусей годувала» Світлана Баженова

Режисер – Вікторія Шевченко

Ролі та а ктори:

Володимир – Юрій Кулініч, Кирило Прокопчук

 Зоя – Христина Дейлик, Марта Коссаковска

Женя – Єлизавета Бакуліна

Плоцький – Юрій Шульган, Данііл Мірешкін

Прем`єра – 29 грудня 2017 року

4 коментарі до “Мать його”

  1. Была на спектакле на неделе открытых дверей. Хочу сказать большое искреннее Спасибо! Спасибо за погружение, за сопереживание, за отклик во мне на все происходящее. Сейчас часто в больших театрах спектакли оставляют абсолютно равнодушными, несмотря на красивую картинку, у вас совсем-совсем не так. Актеры отлично передали персонажей, пьеса наталкивает на много размышлений…
    Единственно что – хочется попросить доработать технические моменты, пролетевший над левым ухом кусок тарелки – это не есть хорошо:)

  2. Пришли на спектакль “Мать его” с друзьями в день когда праздновали мой день рождения. Ни разу не пожалела об этой затее. Спектакль действительно хорош, и актёры играли очень здорово. А концовка настолько сильная, что выходишь потом из зала в лёгком таком задумчивом ступоре. Мы остались под впечатлением) Спасибо!

  3. Чудова вистава. Дивилася зі своєю сім’єю з великим захопленням. Раджу усім.

  4. Просто неймовірна вистава, яка тримає тебе від першої до останньої секунди. Неперевершена гра акторів. Ця вистава потрапила до мого списку the best. Тепер є ціль повернутись і подивитись інші вистави, впевнена вони будуть ще кращі. Дякую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *