Валентинів день

Мелодрама на дві дії  / 2 год. / 14+ 

Кажуть, що від любові до ненависті – один крок, і навпаки. Але в житті все буває набагато складніше, й любов з ненавистю розділяють один постріл, який ніяк не може пролунати, ціле життя, яке промайнуло повз, довга заплутана історія пристрастей, зрад та розчарувань.

Героїні вистави «Валентинів день» – дві самотні жінки, які одночасно люблять та ненавидять одна одну. В них – спільна історія, спільне велике кохання до одного чоловіка, спільна трагедія втрати його. Але між ними й ціла прірва, яку їм ще належить подолати.

Автор п’єси “Валентинів день” – Іван Вирипаєв

Режисер – Марія Лук’янова

Ролі та актори:

 Катя  Лариса Шелоумова

Валентина  – Вероніка Шостак, Марина Кошкіна 

Валентин – Кирило Прокопчук

Прем`єра – 8 березня 2018 року

4 коментарі до “Валентинів день”

 1. Профессиональная игра актёров , эмоционально , динамично , Давит этот разломанный старый диван и ужасная одежда , понятно , что изображение эпохи совдепа , но все таки 2акта хочется смотреть на что более приятное глазу ,,

 2. Одяг – не головне!
  Головне – душевні переживання, правда життя, емоційний внутрішній стан кожного актора і всього спектаклю!
  Атмосфера правди і таланту! Людські почуття не залежать від епохи, від меблів.
  Вам вдалося у цьому спектаклі все. Фальші не було ні секунди. Я повірила Вам на сто відсотків.

 3. Хочу подякувати акторам цієї прекрасної вистави! Ви просто неймовірні! В цій виставі гармонійно все – режисура, ансамбль, декорації…На одному подиху перед очима пронеслася драматична історія стосунків любовного трикутника. Зворушлива історія простих людей, які просто хочуть любити… Історія про те, як один вчинок ламає три долі… Молоді актори грають своїх героїв у різному віці, проносять почуття крізь роки, моментально перевтілюються з 60-річних бабусь у молодих дівчат і роблять це так майстерно, що ти просто не можеш відірвати очей…

 4. Вчора були на виставі, а сьогодні ще весь день  всім розповідаю і про виставу і про сам театр, а для мене це показник,  коли "зачепило".
  Вистава, дійсно, мелодрама, гарно показує, що любов робить з людьми і  їх долями.  Актори зовсім молоді, але грали щиро і емоційно,   майстерними були переходи  з образу 18-річних в 60-річних . А ще я просто в захваті від приміщення театру,  воно дихає історією і дуууже атсрсферне!  Особливе "вау" -це тераса, це ваша фішка однозначно, вже чекаю літа, щоб відвідати вистави на терасі. Бажаю процвітання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *