Історія, якій понад 2000 років

Різдвяне інтерактивне дійство / 50 хв. / 3+

Не знаєте як розповісти, а ще й пояснити дитині що таке зимові свята? Тоді вам неодмінно до нас. Адже тут вас очікує справжня історія про Різдво, історія, якій понад 2000 років. Малий театр із задоволенням познайомить ваших діток із дивом, яке трапилося однієї ночі у Вифлеємі. На них також чекатимуть ангели та колядники, з якими вони обов’язково потоваришують. І, звісно, нові друзі покажуть діткам які атрибути, ігри, співи, забави характерні для Різдва. Отже, ми пропонуємо зробити знайомство легким та приємним завдяки інтерактивній, обрядовій та музичній грі. І це ще далеко не всі сюрпризи. Дійство буде присвячено випіканню різдвяного калача, який дітки будуть довершувати власноруч і безумовно зможуть поласувати ним! Обіцяємо теплий простір, щире спілкування, максимум новорічних див.

Зверніть увагу! Квиток купується лише для дитини. Батьки відвідують виставу безкоштовно та можуть спостерігати за дійством.

Кількість місць для дітей – 20!

Автор ідеї та режисер – Богдан Поліщук 

Художник з освітлення  – Сергій Огрудніцький 

Ролі та актори:

Дідусь – Дмитро Базай

Моторна Марічка – Марія Моторна 

Ангели: Єлизавета Бакуліна , Марія Чуприненко

Прем`єра – 22 грудня 2018 року

2 коментарі до “Історія, якій понад 2000 років”

  1. Замечательный игровой спектакль для детей, здесь и сказка, и обучение в игровой форме и что то сделанное своими руками. Спасибо Малый театр за качественный спектакль для современных детей 😍

  2. Ходили на істоію – дуже сподобалось дитині (8 років) і мені. Особливо цікаво, що діти не просто дивились, а сиділи на сцені на м’яких подушечках поряд з акторами, допомагали зав’язувати фартушок, робити калач, співати, слухати захопливі історії , а потім дружно їсти теплий калач!!! Думаю, що цікаво і доступно буде діткам від 3- х років, але й для дорослих дуже приємно і затишно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *