FORCE PLAY

Вимушена гра на півтори дії / 1 год. / 16+

Гостросюжетна та справді екстремальна історія. Весь світ проти Пабло! Безробіття, бідність, борги. Діти та дружина точно заслуговують на краще життя, але як їм його забезпечити?! Залишається лише один відчайдушний крок. Крок з даху будинку. Держава допоможе сім’ї. А ось і вона – держава в обличчі копа Джозефа. Тільки пропонує він чомусь зовсім не допомогу. Хто виграє цю жорстку форсовану гру, де на кону життя та правда?

“FORCE PLAY” – напружена та стресова гра, яка щомиті може закінчитися фатально. А поки вона триває, відчуйте екстремальні реалії та прилив адреналіну на висоті в декораціях міста на затишній терасі історичної будівлі у центрі столиці. Оголивши свою нервову систему, розділіть з нами тонкі відчуття страху, саспенсу і провокації.

Малий театр не просто пропонує замислитися над складними запитаннями, які хоча б один раз з’являлися у кожного в голові: 
«…Що робити коли вирішив вчинити самогубство?» 
«…Чи насправді ти хотів опинитися сам на сам зі смертю?»
А й нарешті знайти відповідь.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Адміністрація залишає за собою право змінити дату проведення вистави у зв’язку з несприятливими погодними умовами.

Автор п’єси «Міст» Маріо Фратті
Режисер – Марія Степанюк

Актори та ролі:
ПаблоЮрій Кулініч
Поліцейський ДжозефСергій Радченко 
Лейтенант – Артем Мартинішин

Прем`єра – 29 вересня 2018 року

 

1 коментар до “FORCE PLAY”

  1. Від усього серця бажаю Малому подальшого розвитку та творчих успіхів! Вистава FORCEPLAY це щось неймовірне! За час перегляду можна пережити майже весь спектр можливих емоцій! Я у захваті! Натхнення вам!😍😘👍👏

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *