Loading Події

« Всі Події

  • This event has passed.

Язиката Хвеська

Травень 27 о 14:00

500₴

Інтерактивна вистава для дітей 3-8 років / 1 год

КУПИТИ КВИТКИ

Інтерактивна вистава Малого театру для дітей віком від 3 до 8 років «Язиката Хвеська» відбудеться у музеї живої історії «Мамаєва Слобода».

Запрошуємо батьків провести сімейний вихідний разом зі своїми дітками у справжньому козацькому селищі посеред столиці. Прогуляйтесь вуличками 17-18 століття та завітайте на смачну казку, послухайте найдотепнішу, а разом з тим, повчальну народну історію «Язиката Хвеська». Хвеська так активно чесала язика, що її чоловік втратив будь-яку надію зберегти хоч якусь родинну таємницю. А тут стався і ще один випадок, який вимагав великого секрету – чоловік знайшов скарб! І з цієї миті в усій красі розквітають гумор та дотепність, які притаманні нашому фольклору споконвіків.

Багато хто знає, чим закінчиться ця смішна історія. Проте варто побачити, яким чудовим чином вирішено постановку цієї казки. До уваги маленьких глядачів та їх батьків режисер пропонує театр тіней, безпосереднє залучення дітлахів до дійства, де вони власноруч ліпитимуть улюблену народну страву – вареники, а потім ласуватимуть ними, пригощаючи своїх батьків. І все це під звуки веселих народних пісень та цікавих оповідок.

Це стане мудрою альтернативою гучним дитячим шоу, адже кількість маленьких глядачів на виставі обмежена – лише 20 дітей.

УВАГА! Один квиток на виставу дає можливість входу на територію музею та відвідання вистави 1 дитині разом з 1 дорослим. АЛЕ, кожному додатковому дорослому, що супроводжує дитину, потрібно додатково сплатити вартість входу на територію козацького селища “Мамаєва Слобода”.

Режисер та художник – Богдан Поліщук

Магію на сцені творять: Дмитро Базай, Марія Моторна, Марія Чуприненко , Вероніка Шостак.

Деталі

Дата:
Травень 27
Час:
14:00
Ціна:
500₴
Подія Category:

Місце проведення

Мамаєва Слобода
вул. Михайла Донця, 2
Kiev, Ukraine

Організатор

Малий драматичний театр
Телефон:
093 710 0012
Сайт:
http://mdt.org.ua