Loading Події

« Всі Події

ВИСТАВА “ДВОЄ” З ПЕРЕДМОВОЮ ПРО КІНОКОНТЕКСТ

Червень 3 о 16:00 - 20:00

600 ₴

КВИТКИ

ТЕАТР У КОНТЕКСТІ

Пропонуємо перед виставою «Двоє» зануритись у контекст її створення. Втамувати інтелектуальні потреби, а заразом отримати чуттєвий досвід та емоційне задоволення.

«Двоє» – це кілька десятків коротких, непов’язаних між собою спостережень про стосунки чоловіка і жінки. В основі епізодів – історії із життя акторів та акторок та їх близьких, а також сюжети про любов із класичного мистецтва, переосмислені крізь призму сьогодення.

Творці цієї документальної історії надихались сюжетами зі світового кіно: стрічками Бергмана, Джармуша, Лінклейтера, Вуді Алена та ін.

Юрій Поворозник – головний редактор медіа про кіно та попкультуру «Vertigo», лектор освітньої платформи «Projector» допоможе розглянути міжособистісні стосунки під мікроскопом кінематографу.Перед виставою ми поговоримо про те, як кіногерої перетворилися з архетипів у реальних людей,як Інґмар Берґман навчив подружжя комунікувати свої конфлікти (і підштовхнув шведів до розлучень),як Річард Лінклейтер майстерно використовує буденність. І про те, як кіно вчить нас поведінки у стосунках.

Дізнаємось, як поєднуються романтика та реалізм у виставі «Двоє». Зрозуміємо краще та відчуємо глибше з проєктом Малого театру «Театр у контексті».

Режисер вистави: Дмито Весельський 

Актори:

Станіслав Весельський

Христина Дейлик

Юрій Кулініч

Лариса Шелоумова

Сергій Радченко

Марія Чуприненко 

Марія Моторна

Максим Кущов

Слава Красовська

Вероніка Шостак

Олександр Іванов

Деталі

Дата:
Червень 3
Час:
16:00 - 20:00
Ціна:
600 ₴

Місце проведення

Малий театр
33, вулиця Олеся Гончара
Kiev, 01034 Ukraine

Організатор

Малий драматичний театр
Телефон:
093 710 0012
Сайт:
http://mdt.org.ua