Loading Події

« Всі Події

  • This event has passed.

Холодна м’ята

Лютий 22 о 19:00

«Чуттєві оповідання» / 2 год. / 14+

КУПИТИ КВИТОК 

Поруч із смутком завжди знайдеться місце для посмішки, десь близько плачу завжди чекає сміх. Маленьке людське щастя та маленька особиста трагедія тісно переплітаються, створюючи коловорот почуттів, який ми і називаємо життям. «Холодна м’ята» – проста душевна розмова про прості, але такі важливі для кожного речі: стосунки між людьми, пошуки самих себе, кохання, дружбу, невиразний смуток та великі радощі…Життя героїв оповідань Григора Тютюнника плине від однієї крайності до іншої, а ми можемо на мить ніби зазирнути у вікно – побачити людину в її сакральний момент переосмислення самої себе – і піти далі, відчуваючи той присмак співпричетності.

Вистава, жанр якої вкладається в формулу «чуттєві оповідання», – обрамлена в стильну та витончену театральну форму ностальгії за нами самими, відвертими, щасливими та нещасними однієї вхопленої миті.

Автор – Григір Тютюнник

Режисер – Анна Огій

Сценографія – Богдан Поліщук

Хореографія – Алевтина Чернова

Актори: Єлизавета БакулінаЛариса ШелоумоваМарія Моторна, Максим ЦедзінськийЮрій Шульган, Максим КущовВікторія Ромашко, Станіслав Весельський, Юрій Кулініч, Марат Кейс, Марія Чуприненко

Деталі

Дата:
Лютий 22
Час:
19:00

Місце проведення

Малий театр
33, вулиця Олеся Гончара
Kiev, 01034 Ukraine