Блуд

Медитація над безвихіддю, або казка з вашим кінцем / 3 год. / 18+

Це історія про повію та її численних клієнтів, про те, як за своїми сексуальними збоченими забаганками відрізняються старі професори від «портфельних інвесторів». Хоча, ні. Це історія про Лисицю-перевертня та її спроби віднайти точку опори в людському світі. Чи, навіть не так. Ця історія про пошуки відповідей на безліч питань: що має цінність в цьому світі, а що – ні, в чому природа краси та чи варто присвячувати життя пошуку істини, якщо вона – недосяжна, й мільйони людей, поклавши на її пошуки усіх себе, пішли ні з чим?

Про що ця історія? Зрештою, кожен вирішує для себе: побачити в повії повію, чи філософа, почути суцільну безладну маячню, чи глибинний сенс, прихований у ній. Вистава Малого театру «Блуд» за мотивами роману В.Пелевіна «Священна книга перевертня» – це «медитація над безвихіддю, або казка з вашим кінцем», де ніхто не може передбачити, що саме ви побачите та почуєте.

Вистава йде російською мовою

Автор п’єси А.Попов за мотивами роману В. Пелевіна «Священна книга перевертня»

Режисер – Андрій Попов

Ролі та актори:

Вона – Вероніка Літкевич

Він – Олександр Соколов

Інкогніто – Станіслав Весельський

Прем`єра – 19 листопада 2017 року

 1. Хорошая игра актеров , много текста и играют безупречно, Немного смущает одежда главной героини , что то не так , в целом очень классная постановка, молодцы.

 2. Другий вечір приходжу додому з глибоким враженням від почутого, побаченого, пережитого і відчутого від вистав в Вашому театрі.
  «Місце для дракона» вистава начебто для дітей, але з таким глибоким змістом що раджу його передивитись і батькам і дідусям. Переосмислити , правильно розставити акценти в житті, заради чого і кого треба жити і боротись. Ця вистава робить тебе добрішим і мудрішим.
  «Блуд»… Пелевін є Пелевін… Це його бачення життя, його філософія кохання. Цю виставу треба не тільки бачити і слухати, а й чути і відчувати.
  Сказати, що актори грали чудово – це не сказати нічого, тому що вони тебе забирають до себе і ти разом з ними проживаєш їх життя на сцені.
  Всім хто хоче побачити талановиту молодь і майстерність акторської гри, раджу відкрити для себе Ваш театр.
  Впевнена: хто хоч раз відвідає його, буде повертатись сюди знову і знову.
  Від щирого серця дякую за подаровані враження і відчуття прекрасного.

 3. І знову Малий театр вражає! “Блуд” дійсно взірвав мозок, змусив замислитися над багатьма речами та життєвими подіями навіть тих, хто прийшов на тетральну виставу вперше!
  Враження глядачів від перегляду не потрібно навіть описувати…Все стало зрозуміло по нескінченним оваціям і небажанню публіки відпускати акторів зі сцени!
  Ще раз дякую Малому за прекрасний вечір!
  Впевнена, ще неодноразово порадуєте глядачів цікавими постановками!

 4. Вчера были с подругой на спектакле “Блуд”. Потрясающая игра актеров в сочетании с музыкой – очень проникновенно! Актеры большие молодцы, круто держали внимание всего зала. Соколов – он очень яркий, талантливый, всегда разный, а его голос-это круто!!!! Инкогнито-это конечно нечто 😉 невероятно пластичный, очень необычный образ (и молчаливый и непредсказуемый). А Хули – она крутая, такая молодчина, так уверено, так смело, так мастерски. В.Литкевич – респект и уважуха, в самом хорошем смысле слова!!!! Хорошая атмосфера, несмотря на само здание и зал 🙁 с точки зрения архитектуры здание видимо уникально и ценно, но в каком-то непонятно-ужасном состоянии…. Сидели одетые, как-то прохлано и неуютно…. Ну как так зал и помещение – это самое главное, а эмоции от игры актеров просто были на высоте, спасибо большое!!!!!

 5. Вперше була в цьому театрі! Дуже приємно вражена! Блуд – це цікава тема і неперевершена гра акторів! Дякую на надзвичайні враження та неймовірні емоції. Боялась, що 3 години, то мабуть буде скучно, але спектакль перевершив всі сподівання. Кіт дуже гарно вписався)!

 6. Кожний спектакль МДТ- це повне занурення у дійство, це оголені емоції, це мистецтво у його чистій формі. Актори тут не грають – вони на сцені живуть, проживають кожну емоцію, кожен момент, чесно, з повною віддачею.
  У спектаклі “Блуд” Малого театру- все ідеально: текст, постановка, світло, музика, актори!!!!
  Дякую вам за вашу майстерність, щирість, кропітку роботу, за магію, яка панує на вашій сцені!
  Ви неперевершені!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *