
Кіберновела / 1 год. 40 хв. / 12+
Технологічний прогрес вирішив усі побутові проблеми Адама – людини ХХІІ століття. Для того, щоб отримати їжу для себе і для мешканців свого домашнього океанаріуму чи, наприклад, кардинально змінити імідж не обов‘язково виходити назовні, достатньо лише натиснути на кнопку і все за мить з’явиться біля його дверей. Можна замовити навіть дружбу, любов чи натхнення. Та от тільки чи справді технології розуміються в людській природі? Чи здатна помічниця-андроїд, якою б чарівною вона не була, замінити живе спілкування? І чи дійсно це питання далекого майбутнього? Можливо, варто уважно придивитися до нашого сьогодення…
Щоденно кожна людина проживає міні-трешові ситуації. Поспіх, нерви, швидка любов та нескінченні проблеми. Власне, в цій гонитві і губиться істинне буття та воля до навіть найменшого кроку вперед. Втомилися робити вибір і щоразу брехати собі справжнім? Андроїд в Малому театрі змусить замислитися над повсякденністю. Естетичний театр художника занурить у медитативний стан споглядання, зупинить бурхливий час. Диявол ховається в дрібницях. Можливо, людина просто не все помічає, дивлячись у дзеркало? А номер не так вже й легко розгледіти на власній спині.
Футуристична кіберновела про життя людини XXII ст., про її стосунки із зовнішнім світом та з собою.
Художник та режисер – Богдан Поліщук
Композитор – Володимир Бедзвін
Художник з освітлення – Сергій Огрудніцький
Ролі та виконавці:
Андроїд – Лариса Шелоумова
Адам – Максим Кущов
Спостерігач з віолончеллю – Дмитро Гончарук
У виставі звучить жива музика!
Прем’єра – 30 березня 2019 року
*ВИСТАВУ ТАКОЖ МОЖНА ПОДИВИТИСЬ НА СТРИМІНГОВІЙ ПЛАТФОРМІ ОНЛАЙН-ТЕАТРУ DRAMOX.
Такого я ще точно не бачила. Це дуже експериментальна вистава, новий подих в театральне життя. Дуже сучасно. Цей театр мені подобається своєю жагою до нового. Тому однозначно це варто уваги. Постановка футуристична, бо нам показують тиру роботів, які насправді виявляються людьми. Нам показують буденність життя, і те як маленькі зміни, можуть призвести до великих. Як одна людина, впливає на іншу. Ця вистава однозначно змушую замислитися, чи все Ви робите вірно в своєму житті. Можливо, варто вийти із зони комфорту. Вийти зі своєї буденності і почати розвиватися. Дуже сміливо! Для більш досвідченого глядача. Це точно буде щось новеньке. Актори підібрані вдало, і їм вдалося виконати поставлену місію, щоб глядач замислився. Костюми і деклрації, все співпрацювало між собою. Окремий шарм додавало узвучування віолончеллю. Що стосується самої постановки, тут були технічни помилки, коли світло вимикалося несподівано. Також деякі моменти дуже хотілось пришвидшити, щоб події на початку вистави буди динамічніші. Бо на початку було нудно, бо затягнуто. Можно скоротити, щоб глядач не втратив енергію до початку розвитку подій, які дійсно цікаві. Дякую за таку виставу, що залишилась в моїй пам`яті, і спонукає до змін.
Один из любимых театров,относительно недавно появившихся на театральной карте Киева!место удивительное,историческое здание в центре города с великолепной террассой со львом,тут же находятся музей шестидесятников и кабинет-музей Вячеслава Черновола!молодой художественный руководитель и режиссер Дмитрий Весельский феерично ворвался в театральную столичную жизнь, показав театралам , влюбив публику в такие чудесные спектакли как Холодная мята(по произведениям Григора Тютюнника),Мать його,Валентинов день,относительно недавняя премьера Коханець,а вот нынешняя премьера это очень дерзкий ход,поскольку очень отличается от всего здесь увиденного!молодой украинский драматург написал пьесу,другой молодой режиссер воплотил это на сцене,а молодые украинские артисты талантливо разыграли поучительную и фантастическую историю для украинского зрителя!как говорится,звезды сошлись!в белоснежных,прям стерильных декорациях протекает жизнь некоего человека,день за днем монотонные и однотипные движения,это происходит годами и десятилетиями,что происходит за окном ему неведомо,но любопытство одолевает,в связи с грядущим выходом в мир “заказана”девушка-андроид в помощь;тут конечно разворачивается целая драма ,недопонимание между роботом и человеком,несовпадение ценностей,одиночество,боязнь настоящей и полноценной жизни,невостребованность,неэмоциональность,рефлексия,а какое же удивление ждет зрителя в финале,когда выяснится,что реальный робот это мужчина,проживающий свою псевдожизнь в стерильных апартаментах,а девушка-андроид настоящая женщина(ее роль исполняла очень тонкая и очень трогательная Лариса Шелоумова),все это действо сопровождалось игрой на виолончели,очень все стильно,очень!
Дуже сподобався сюжет вистави-наше сьогодення! Наші страхи, турботи і , як нам здається , безвихідні ситуації. Але завжди потрібно діяти та виходити з «зони комфорту»! Зробити лише крок і все може змінитися на кращє! Актори не вразили своєю грою. Сама подача сюжету була занадто сухою, затянутою та монотонною! Перші хвилин 40 глядачі позихали та засинали, а коли прокидались вже важко було зловити суть того, що відбувається на сцені( Після вистави я довго мислила і це є доказом, що автор працював на темою, яка сьогодні є важливою в нашому житті.
“Android. Номер на твоїй спині” – довольно необычный спектакль. Очень интересная и актуальная идея : как выйти со своей зоны комфорта и рискнуть попробовать что-то новое. Было любопытно наблюдать за внутренней борьбой главного героя, но местами становилось очень скучно и монотонно. Финал оказался для меня большой неожиданностью. Спектакль заставляет задуматься о своей жизни… Актеры – большие молодцы! Музыкальное сопровождение потрясающее! Большое спасибо!