Gossipy KhveskaIt is a masterpiece of Ukrainian folk fairy tales. This is a cautionary tale about a very talkative woman.
Khveska gossiped so actively that her own husband had lost all hope of keeping at least some family
secret. And then there was another reason to keep her mouth shut, cause her husband found a treasure! And from this moment blooms humor and wit that are inherent in Ukrainian folklore for centuries.
Many know how this funny story ends. However, it’s worth seeing how wonderfully this tale is performed at the Maly Theater. For the attention of young spectators and their parents there is a
theater of shadows. Children will be involved in action with sharing sweets and pastries in an extremely beautiful and lovely atmosphere.

The performance is intended for an audience of only 20 children and their parents, the adults will watch it for free.

Director: Bohdan Polishchuk
Light design: Sergiy Ogrudnytsky
Cast:
Dmytro Bazai
Mariia Motorna
Mariia Chuprynenko

Premiered on November 9, 2019

1 Reply to “Gossipy Khveska”

  1. Вистава дуже цікава та неймовірна, це навіть не так вистава, як розповіді казки сивим дідом на кухні для своїх старших внучок та усіх дітлахів навколо. Батьки сидять позаду на стільчиках в залі, а діти серед акторів на рівній сцені, серед подушок, покривал, дуже проста та невимушена атмосфера. В цей час між розповідями діда, діти разом із акторами замішують тісто, потім розказують, кладуть начинку і ліплять вареники, а потім їх смакують. А в проміжках їм розповідають і показують казку і актори, і є навіть театр візерунків, гарне освітлення. Ну, а вкінці вичиави, всі дорослі і собі захотіли поїхати і кафе кудись на вареники. Так все було чарівно передано, звичайна справа стала чарівною, доброю, цікавою, повчальною і важливою, що у наш час рідкість, цінність – простих речей переданих з любов’ю, це відчувалося всім. Буде цікаво дітям від 2+ і дорослим -100+ Білет коштує 300 грн на дитину, дорослі, як супроводжуючі ідуть безкоштовно, чи їх буде 1-2-3 неважливо, тому можна приходити всією сім’єю;-) раджу всім разом, не пожалкуєте. При нас люди приходили сюди на виставу саме за порадою знайомих і залишилися дуже задоволені. Бо справді відчуття казки та щирих емоцій радості!) Відмітила для себе, що є досить цікаві вистави для підлітків та дорослих, класичні і сучасні, новорічні, на замітку всім також. Є можливість розрахунку карткою та можна придбати завчасно електронний квиток. Було цікаво, ще й в холлі змогла пограти на піаніно та поспівати 😉 100% раджу, точно не пожалкуєте. Ще така ж є схожа різдвяна казка по тематиці із дійством, випічки пирога. Такі відгуки пишу нечасто бо дуже вибірково ставлюся, як до кіно так і до театру.””В буфеті дуже простий вибір чай та кава, печиво, нічого особливого. Будівля досить стара, одноповерхова, що стосується самого театру. Посадкових місць 50, зала невеличка. Звичайно хол потребує ремонту, в залі досить тепло, на коридорі свіжіше, гардероб при вході там прохолодно біля сходів. Від метро хв. 10 іти, другий квартал за будинком актора. В туалеті холодна вода, що досить неприємно в холодну пору року, хочеться потім зігріти собі руки, а дитині буде дуже неприємно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *