Мать його

Трагікомедія / 1 год. 30 хв. / 14+

«Цілуванням любові зраджуємо ми тебе на наругу, на катування, на смерть! Голосом любовіскликаємо ми катів з темних нір і ставимо хрест – і високо над тім’ямземлі ми піднімаємо на хресті любов’ю розп’яту любов» (Л. Андрєєв).

Володимир, розмінявши шостий десяток років, так і не взнав коханки іншої, ніж наука. Не мав співжительки іншої, ніж його мати – вічного та невмирущого творця його дивного затворницького життя. Його матері – Зої – вже сто років. А, може, й більше. А, може, вона булла завжди і завжди буде, з її небажанням ділити з кимось сина, з її любов’ю до нього, токсичною та руйнівною. Зоя знає: на селі, коли наставав час вмирати, діставали труну з горища й вкладалися в неї, а, якщо не вмирали, йшли гусей пасти. Але чомусь, ані вона, ані її син не помічають, що вляглися в ту труну, навіть не почавши жити, й вже який рік пасуть тих гусей… Але, може, молода й занадто жива дівчина Женя, яка опиняється в їхньому домі, зможе оживити горе-пастухів?

Вистава Малого театру «Мать його» за п’єсою Світлани Баженової «Як Зоя гусей годувала» – не спроба знайти винних, злодіїв, які крадуть один в одного щастя. Це драматична оповідь про таку різну любов: наївну, дивакувату, садистську, хворобливу, швидкоплинну та вічну.

Автор п’єси «Як Зоя гусей кормила» Світлана Баженова

Режисер – Вікторія Шевченко

Актори: Юрій Кулініч, Христина Дейлик, Єлизавета Бакуліна, Юрій Шульган, Даніїл Мірешкін, Марта Коссаковска.

3 Replies to “Мать його”

  1. Была на спектакле на неделе открытых дверей. Хочу сказать большое искреннее Спасибо! Спасибо за погружение, за сопереживание, за отклик во мне на все происходящее. Сейчас часто в больших театрах спектакли оставляют абсолютно равнодушными, несмотря на красивую картинку, у вас совсем-совсем не так. Актеры отлично передали персонажей, пьеса наталкивает на много размышлений…
    Единственно что – хочется попросить доработать технические моменты, пролетевший над левым ухом кусок тарелки – это не есть хорошо:)

  2. Пришли на спектакль “Мать его” с друзьями в день когда праздновали мой день рождения. Ни разу не пожалела об этой затее. Спектакль действительно хорош, и актёры играли очень здорово. А концовка настолько сильная, что выходишь потом из зала в лёгком таком задумчивом ступоре. Мы остались под впечатлением) Спасибо!

  3. Чудова вистава. Дивилася зі своєю сім’єю з великим захопленням. Раджу усім.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *