Valentine`s day

Revenge of love in two acts / 2 hours / 14 +

It is said that love and hate are just one step apart, and vice versa. But in life everything is much more complex, love and hate are kept apart by just one shot, which can not be made, the whole life, which has passed, long confused story of passions, betrayals and disappointments.

The heroine of “Valentine`s day” is two lonely women who both love and hate each other at the same time. They share common story, common big love for one man, common tragedy of his loss. But there is a gap between them, which they still have to overcome.

Аuthor – Ivan Viripayev

Directed by Maria Lukyanova

Actors: Marina Koshkina, Veronika Shostak, Larisa Shelumova, Kirill Prokopchuk.

6 Replies to “Valentine`s day”

 1. Профессиональная игра актёров , эмоционально , динамично , Давит этот разломанный старый диван и ужасная одежда , понятно , что изображение эпохи совдепа , но все таки 2акта хочется смотреть на что более приятное глазу ,,

 2. Одяг – не головне!
  Головне – душевні переживання, правда життя, емоційний внутрішній стан кожного актора і всього спектаклю!
  Атмосфера правди і таланту! Людські почуття не залежать від епохи, від меблів.
  Вам вдалося у цьому спектаклі все. Фальші не було ні секунди. Я повірила Вам на сто відсотків.

 3. Хочу подякувати акторам цієї прекрасної вистави! Ви просто неймовірні! В цій виставі гармонійно все – режисура, ансамбль, декорації…На одному подиху перед очима пронеслася драматична історія стосунків любовного трикутника. Зворушлива історія простих людей, які просто хочуть любити… Історія про те, як один вчинок ламає три долі… Молоді актори грають своїх героїв у різному віці, проносять почуття крізь роки, моментально перевтілюються з 60-річних бабусь у молодих дівчат і роблять це так майстерно, що ти просто не можеш відірвати очей…

 4. Вчора були на виставі, а сьогодні ще весь день  всім розповідаю і про виставу і про сам театр, а для мене це показник,  коли "зачепило".
  Вистава, дійсно, мелодрама, гарно показує, що любов робить з людьми і  їх долями.  Актори зовсім молоді, але грали щиро і емоційно,   майстерними були переходи  з образу 18-річних в 60-річних . А ще я просто в захваті від приміщення театру,  воно дихає історією і дуууже атсрсферне!  Особливе "вау" -це тераса, це ваша фішка однозначно, вже чекаю літа, щоб відвідати вистави на терасі. Бажаю процвітання!

 5. “Валентинів день” -вистава про долю двох жінок, які кохали одного чоловіка і намагалися поділити його навіть після смерті, живучи в одній квартирі… Вистава проходила українською мовою, що приємно, актори молоді, але талановиті (хоча майстерності ще потрібно вчитися, як то кажуть не має вершин у досконалості), тема, яка піднімається у виставі не нова, але часто зустрічається (хоча зрозуміти зможе не кожен). “Валентинів день” – В цілому виставою та грою акторів задоволена. Я думаю цю виставу можна дивитися десь з 16+. (Квитків на виставу за тиждень вже не було.)

 6. Атмосфера театру відчувається, як тільки ти потрапляєш в це невеличке приміщення на вулиці Гончара. Споруда старенька, але всередині вас гостинно зустрічає дуже затишне фойє з портретами акторів. Персонал дуже приємний, всі ввічливі та охайні. В театрі також знаходиться невеличкий музей-кабінет В.Чорновола. Туалети – чисті, є все необхідне. Тепер до справи! Вистава. Чудовий твір з дуже талановитими акторами. У виставі проекція двох часів – сьогодення і минулого. Спочатку трохи бентежить, що актори молодо виглядають для описаних у виставі 60 років віку героїв. Але, після буквально 15 хвилин, розумієш, чому саме так і чому відібрали саме цих акторів – на їх гру хочеться дивитися не відриваючись. Вистава майстерно пронизана гумором, таким простим, побутовим, зрозумілим кожному, але зовсім не вульгарним (побитим або плоским). Раджу піти на даний спектакль з батьками, подружкою або на побачення. А можна і на самоті – тоді проникаєшся цією відвертою розповіддю, грою акторів і атмосферою театру на повну. Браво! 10 з 10.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *