Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Місце для дракона

2018-09-07 о 19:00

Генеральний прогін в рамках “Тижня відкритих дверей!”

Казка / 1 год. 20 хв. / 14 +

КУПИТИ КВИТОК НА НАЙБЛИЖЧІ ПОКАЗИ

Що робити князю люботинському, коли в його володіннях – ані війн, ані розбійників, ані бійок? Тільки б і радіти, вірно? Але не до радощів бідному князю: доньку немає за кого видати, справи немає кому передати. Бо ж як знайдеш достойного руки князівни чоловіка, коли лицарям мужність та героїзм проявити нема де? Та якось пішла князівством новина, що з’явився поблизу справжній Дракон.

Яка вдача: от вже й лицарям справа буде – Дракона вбити, князівні Настасії – наречений буде, а князю люботинському – наступник. І все б так і склалося, якби не одне «але». Дракон той був не зовсім звичайний…

Вистава Малого театру «Місце для дракона» – це чарівна казка про добро, відповідальність, людяність та нелегкий вибір, який кожному з нас доводиться робити. А, може, й не казка. Бо, придивіться уважніше: поряд із нами насправді живуть дивні дракони, підступні князі, благородні й не дуже лицарі та нещасні князівни.

Автор – Юрій Винничук

Режисер – Дмитро Весельський

Хореограф – Ніна Колеснікова

Сценограф – Олексій Гавриш

Актори: Христина Дейлик, Марія Моторна, Дмитро Базай, Станіслав Весельський, Олександр Галафутнік, Максим Кущов, Даніїл Мірешкін, Максим Цедзінський, Юрій Шульган.

Details

Date:
2018-09-07
Time:
19:00

Venue

Малий театр
33, вулиця Олеся Гончара
Kiev, 01034 Ukraine