Затишок

Будівля театру зберігає в собі пам’ять про бурхливі історичні події (збудована 1907 року!!!). Вона встигла побувати хірургічною клінікою, штаб-квартирою Народного Руху, прихистком активістів Революції Гідності… Проте саме Малий театр виявився її істинним призначенням.

Камерність

В залі всього 50 місць і кожен глядач наче в першому ряду. Почуття, емоції, думки, сенси передаються очі в очі.Тут неможливо фальшивити – ні акторам, ні глядачам!

Різноманіття

Наш репертуар – мозаїка жанрів та напрямків сучасного театру. Поезія і проза, любов і стрілянина, класика і постмодернізм, казка і реальність, шалена напруга і абсолютний релакс. Кожна вистава – окремий світ, окремий настрій, окрема естетика.

Втім, ми не обмежуємося лише залою, а пронизуємо мистецтвом всю будівлю. В нагоді стає просторе фойє модернового стилю, унікальна тераса (пити каву тут і робити селфі – надзвичайне задоволення!).

Мультикультурність

Ми намагаємося інтегрувати театр в загальнокультурний контекст міста та навпаки театралізувати інші види мистецтва. Окрім драматичного театру, Малий – це літературні читання, вечори музики, стенд-ап виступи, виставки образотворчого мистецтва, освітні лекції, майстер-класи, розважально-пізнавальні інтерв’ю-шоу.

Відкритість

Ми завжди в пошуках нового. Ми прагнемо збагатити мову українського театру та відкрити нові імена. Малий театр співпрацює з різними творчими митцями. Щосезону у нас відбуваються режисерські та акторські дебюти в рамках програми “Крок за кроком”. А закриваючи кожен сезон, ми проводимо “Пітчинг ідей”, де будь-хто може запропонувати свою творчу ідею. Проект-переможець глядацького голосування буде обов’язково втілений з нашою командою.

Отож, тобі вже час до нас.

Найближчі вистави